Патент №89741 Устройство для нанесения теплоизоляционных покрытий (приоритет от 27.04.2009 г.).

Формула винаходу


     1. Пристрій для нанесення  теплоізоляційних покриттів, який  містить раму, кабелеукладальник, розпилювач, підставку для установки кокілів,  зчіпний пристрій, що включає зчеплення і фіксатор, закріплений  на підставці, приводи переміщення зчеплення і розпилювача з канатними тяговими органами і натягач каната приводу зчеплення, який відрізняється тим, що зчеплення виконано у вигляді механізму, що включає корпус з вертикальним крізним циліндричним  отвором, що має конічне розширення  в його нижній частині, штовхач, виконаний у вигляді поршня зі штоком,  стопорну кришку, куполоподібний кожух і два важелі, шарнірно закріплених  на корпусі  з можливістю повороту в осьовій площині циліндричного  отвору, а фіксатор виконано у вигляді стержня з діаметрально виступаючою головкою в його   верхній частині і конічною спідницею в нижній, при цьому одна із сторін кожного з важелів зчеплення виконана профільною з утворенням гачка з робочою гранню і кулачка, які заведено в  циліндричний отвір в корпусі, для чого в останньому виконано відповідний крізний паз, крім того поршень штовхача  і головку фіксатора  виконано з можливістю осьового переміщення в циліндричному отворі корпуса,  а нижній торець головки і спідницю фіксатора - з можливістю сполучення з робочими гранями гачків і з конічним розширенням отвору в корпусі  зчеплення відповідно, профіль кулачка і гачка виконано з можливістю повороту важеля, при їх взаємодії з поршнем штовхача і головкою фіксатора на кут ? і ? відповідно, до того ж важелями підпружинено  до корпусу пружним зв'язком, причому гострий кут між  лініями, що  з’єднують  центр шарнірного з'єднання  важеля з точками  прикладання  пружного зв'язку на корпусі і важелі складає ?, при цьому
                                                  ?  > ? > ?,
окрім цього стопорна  кришка закріплена на корпусі з можливістю взаємодії  з верхнім торцем  поршня штовхача, а кожух і канат приводу зчеплення закріплені на штоку штовхача в його верхній частині.
     2. Пристрій по п. 1, який відрізняється тим, що пружний зв'язок виконано у вигляді пружин розтягування.
     3. Пристрій по п. 1, який відрізняється тим, що кожух виконано у вигляді контрвантажу з розташуванням  центру мас в його нижній частині. 

 

       

 

СЕГОДНЯ | Самые актуальные новости, мнения, комментарии

28 сентября 2022

Самые актуальные новости, мнения, комментарии 
    СЕГОДНЯ | Самые актуальные новости, мнения, комментарии